KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14424496
nr 1442 4496
Träsnitt
2 st. Bonray. Signerade. Bildmått: 33x26, yttermått inklusive ram: 51x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:16:10
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr